O nás

Historie Zlatnictví Karel Stoch.

Můj příběh zlatníka a později zakladatele firmy se začal psát již na střední škole, když jsem nastoupil na obor zlatnictví a stříbrnictví. Po úspěšném absolvování výběrové Střední uměleckoprůmyslové školy v Turnově, která se pyšní více než 120letou tradicí jsem se v roce 1995 nastoupil na první pozici zlatníka. Následně jsem se dále zlepšoval a zdokonaloval v dalších řemeslných postupech ještě v jedné zlatnické firmě a po roce se rozhodl postavit na svou vlastní podnikatelskou dráhu a založit si firmu.

Další informace

Více o nás

Dlouholeté zkušenosti
Dlouholeté zkušenosti
Unikátní kousky, kde se naše zkušenosti setkávají s dokonalostí.
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Kvalita a tradiční řemeslo v srdci každého kousku.
Rodinná firma
Rodinná firma
Náš rukopis je na našich produktech vždy jasný.
Vlastní výroba
Vlastní výroba
Vlastní výroba zaručuje jedinečnost každého šperku.

NÁŠ RODINNÝ TÝM

V našem zlatnictví nejde jen o podnikání, ale hlavně o vášeň pro řemeslo a tradiční ruční práci při výrobě šperků.

Moje rodina je nedocenitelnou součástí  našeho týmu. Rodiče mi poskytli potřebnou podporu v začátcích podnikání, mladší sestry sledovaly mou práci a získaly tak cenné zkušenosti a odborné znalosti.

Od tvorby designu a výroby šperků až po správu prodejen a zákaznický servis. Naše mladistvá kreativita a nadšení přináší do naší firmy nový impuls a pomáhá nám udržet se v popředí oboru.

NAŠE SPECIALIZACE

Naše firma se původně zaměřovala na zakázkovou výrobu pro velkoobchodní odběratele a partnerské prodejny. Během pouhých pěti let jsme však rozšířili naše pole působnosti a firma se začala postupně rozrůstat. V roce 1999 jsme s radostí otevřeli první prodejnu v Ostravě Porubě.
V průběhu času jsme se rozhodli pokračovat v expanzi a otevřeli jsme další prodejnu, tentokrát v Ostravě Mariánských Horách. V současné době se specializujeme na zakázkovou výrobu šperků s přírodními kameny a na výrobu snubních a zásnubních prstenů s brilianty pro vlastní prodejny.  Významný podíl naší činnosti tvoří samozřejmě individuální návrhy a realizace šperků dle zadání a přání zákazníka. Pravidelně sledujeme nejnovější trendy v oboru prostřednictvím veletrhů konaných v České republice i v zahraničí. Každý rok také investujeme do nových technologií a snaží se vylepšovat výrobní zázemí i postupy tak, aby držela krok s nejlepšími subjekty v oboru.

Šperky je možno zhotovit z našeho či Vámi dodaného materiálu.

 

Jsme hrdí na naše mnohaleté zkušenosti a vášeň, kterou do naší práce vkládáme. Naše společnost se vyvinula v pevného a respektovaného hráče na trhu zlatnictví a stříbrnictví, zejména v zakázkové výrobě. Naše prodejny jsou místem, kde můžete najít šperky vyrobené s láskou a precizností a naši zkušení prodejci Vám s radostí poskytnou výjimečný zákaznický servis.

Těšíme se na Vaši návštěvu a možnost sdílet s Vámi naši vášeň pro krásu jedinečných šperků.
Karel Stoch, majitel