O nas - old

Vítejte ve zlatnictví Karel Stoch

Vítáme Vás na našem webu a rádi bychom Vám přiblížili historii naší firmy.
Můj příběh se začal psát úspěšným absolvováním prestižní Střední umělecko-průmyslové škole v Turnově, která se pyšní více než 120letou tradicí.
V roce 1995 jsem se připojil k oboru zlatnictví a stříbrnictví ve dvou renomovaných zlatnických dílnách, kde jsem se zdokonalil v různých řemeslných postupech a po roce jsem vykročil na svou podnikatelskou dráhu.

Další informace

Více o nás

Dlouholeté zkušenosti
Dlouholeté zkušenosti
Unikátní kousky, kde se naše zkušenosti setkávají s dokonalostí.
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Kvalita a tradiční řemeslo v srdci každého kousku.
Rodinná firma
Rodinná firma
Náš rukopis je na našich produktech vždy jasný.
Vlastní výroba
Vlastní výroba
Vlastní výroba zaručuje jedinečnost každého šperku.

Náš rodinný tým

V našem zlatnictví nejde jen o podnikání, ale hlavně o vášeň pro řemeslo a tradiční ruční práci za využití těch nejmodernějších technologií při výrobě šperků.
Moje rodina je nedocenitelnou součástí našeho týmu. Rodiče mi poskytli potřebnou podporu v začátcích podnikání, mladší sestry sledovaly mou práci a získaly tak cenné zkušenosti a odborné znalosti.
Od tvorby designu a výroby šperků až po správu prodejen a zákaznický servis. Naše mladistvá kreativita a nadšení přináší firmě nové impulsy a pomáhá nám udržet se v popředí oboru.

Naše děti jsou nedocenitelnou součástí našeho týmu. Sledovaly své rodiče při jejich práci od malička a získaly tak cenné zkušenosti a odborné znalosti. Dnes se podílí na každém aspektu našeho podnikání.

Od tvorby designů a výroby šperků až po správu prodejen a zákaznický servis. Jejich mladistvá kreativita a nadšení přináší do naší firmy nový impuls a pomáhá nám udržet se v popředí oboru.

Naše specializace

Naše firma se původně zaměřovala na zakázkovou výrobu pro velkoobchodní partnery a prodejny. Během pouhých pěti let jsme však rozšířili naše pole působnosti a firma se začala postupně rozrůstat. V roce 1999 jsme s radostí otevřeli první prodejnu v Ostravě Porubě. V průběhu času jsme se rozhodli pokračovat v expanzi a otevřeli jsme další prodejny, tentokrát v Ostravě Mariánských Horách.

Jsme hrdí na naše mnohaleté zkušenosti a vášeň, kterou do naší práce vkládáme. Naše společnost se vyvinula v pevného a respektovaného hráče na trhu zlatnictví a stříbrnictví. Naše prodejny jsou místem, kde můžete najít šperky vyrobené s láskou a precizností, a naše zkušené týmy Vám s radostí poskytnou výjimečný zákaznický servis.

Těšíme se na Vaši návštěvu a možnost sdílet s Vámi naši vášeň pro krásu jedinečných šperků.
Karel Stoch