Načítání obsahu...

O nás

Historie Zlatnictví Karel Stoch

Po úspěšném absolvování Střední umělecko-průmyslové školy v Turnově, výběrové škole s tradicí více než 120 let, jsem v oboru zlatnictví a stříbrnictví nastoupil v roce 1995 na pozici zlatník postupně ve dvou zlatnických firmách. Zde jsem se zdokonalil v dalších řemeslných postupech a po roce jsem se rozhodl založit vlastní firmu.

Firma se nejdříve soustředila na zakázkovou výrobu pro velkoobchodní odběratele a partnerské prodejny. Během pěti let jsme však rozšířili okruh naší činnosti a firma se postupně rozrostla. Celkem zaměstnávala 10 lidí na různých výrobních a organizačních pozicích.

Následně v roce 1999 byla otevřena první prodejna v Ostravě Porubě. S postupem času se přidalo otevření dalších prodejen, tentokrát v Ostravě Mariánských Horách.


Kvalitní
materiály
Dlouholeté
zkušenosti
Vlastní
výroba
Rodinná
firma

Čím se zabýváme

V současné době se specializujeme na zakázkovou výrobu šperků, snubních a zásnubních prstenů s brilianty  pro vlastní prodejny, rovněž však i pro velkoobchodní odběratele. Dále se zabýváme servisem, počínaje drobnými opravami a konče složitými rekonstrukcemi starožitných či poškozených šperků.


Významný podíl naší činnosti tvoří samozřejmě individuální návrhy a realizace šperků dle zadání a přání zákazníka. Pravidelně sledujeme nejnovější trendy v oboru prostřednictvím veletrhů konaných v České republice i v zahraničí.
Každý rok firma investuje do nových technologií a snaží se vylepšovat výrobní zázemí i postupy tak, aby držela krok s nejlepšími subjekty v oboru.

Zakázková výroba, servis a tvorba originálního šperku ze zlata a  platiny,  (ve všech zákonem povolených ryzostech a barvách) je doplněna hodinářským servisem. Dále jsme schopni zajistit, díky úzké spolupráci s renomovanými firmami z oboru broušení kamenů, osazení šperku přírodními i syntetickými kameny jak v tradičních, tak netradičních brusech. Šperky je možno zhotovit z našeho či Vámi dodaného materiálu.

Karel Stoch